תקנון ותנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר בלאק צ'רי מגשי אירוח ·קייטרינג המופעל על ידי חברת בלאק צ'רי בע"מ.

התקנון ותנאי השימוש נכתבו בלשון זכר, אך מתחייחסים כמובן לכל המינים.

תנאים כלליים והגדרות:

 1. ה"אתר" – אתר "בלאק צ'רי מגשי אירוח · קייטרינג" בכתובת: “www.blackcherry.co.il” משמש כאתר קטלוג מוצרים והזמנות עבור "החברה" – חברת בלאק צ'רי בע"מ.  אתם מוזמנים לקחת בו חלק בכפוף להסכמת תנאי השימוש המפורטים להלן (להלן – "תנאי השימוש").
 2. ה"חברה" או "מפעילת האתר" – חברת בלאק צ'רי בע"מ.
 3. "שימוש באתר": גלישה, צפייה, קריאה, שימוש במידע, רכישת מוצרים או שירותים, ביצוע כל פעולה או שימוש במידע המצוי בו בכל דרך אחרת.
 4. "משתמש" : כל אדם, גוף, ארגון, חברה או תאגיד שבחרו לעשות כל שימוש, קבלת מידע, קריאה, צפייה, גלישה, הכנת מתכון המתפרסם באתר, ביצע או עתיד לבצע הזמנה או רכישה של מוצר או שירות.
 5. "טופס הזמנה" – טופס ההזמנה באתר על ידו ניתן לבצע רכישה של מוצר או שירות.
 6. דרכים ומועדים ליצירת קשר – באימייל: [email protected] ודרך מספר הטלפון: 0529911184.

בשעות הפעילות :  ימים א'-ה'  8:00-17:00. ימי ו'  וערבי חג – 8:00-12:00.

חגים ומועדים – לא ינתן שירות במהלך השבת, חגים ומועדים וכן במהלך כל חג הפסח.

 1. שימוש או ביצוע של פעולה כלשהי באתר בכל דרך, רכישת מוצרים או שירותים וביצוע הזמנה מהווים את הסכמת המשתמש לתנאי השימוש ולשימוש בו בהתאם להוראות ולתנאים המפורטים בתקנון זה ובאתר.
 2. מטרת התקנון ותנאי השימוש הינם להסדיר את היחסים בין מפעילת האתר לבין המשתמשים בו וכן את רכישה או הזמנה של מוצרים או שירותים, הזמנים והמועדים לאספקתם, התנאים המלווים לרכישות ולהזמנות וללוח הזמנים לאספקה.
 3. כל משתמש הבוחר לעשות שימוש יחשב כמודע, מסכים בדק את תנאי השימוש והתקנון, אישר אותם והסכים לכל התקנות וההוראות באתר ללא כל הסתייגות.
 4. החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים כאן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחדים ועל סמך דעתה הבלעדית. כל שינוי יכנס לתוקף מעת פרסומו באתר זה.

מניעת גישה או ביצוע פעולה באתר:

 1. ניהול משתמשים ומבקרים באתר – החברה לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש, על ידי חתימת כתובת IP של המשתמש, כתובת ה שומרת MACID של המחשב ואף בהתאם למדינת המוצא, ללא הצורך לספק הסבר משביע רצון כלפי המשתמש.
 2. תחסם פעילות של כל משתמש אשר יבצע מעשה פוגעני או עלול להיות פוגעני כלפי החברה, האתר, לקוחותיה ומשתמשיה. יימסור פרטים שגויים במתכוון, יפר את תנאי השימוש והתקנון או יעבור עבירה בלתי חוקית. החסימה תתבצע ללא צורך מצד החברה באזהרה או הסבר כלפי המשתמש.

ביצוע הזמנה באתר:

 1. על מנת לבצע הזמנה של מוצר או שירות, יש להוסיף מוצרים אל "סל הקניות" הוירטואלי, קביעת תאריך האספקה וטווח השעות לאספקה, כתובת מדוייקת ומלאה (כתובת פרטית: רחוב, עיר, מספר בית, מספר דירה, קומה. כתובת עסקית: רחוב, עיר, מספר בניין, קומה, שם החברה, שם המרפאה, שם הבית חולים). כתובת דואר אלקטרוני תקינה ובשימוש, מספר טלפון של איש קשר זמין ופרטי אשראי לחיוב (בדף המאובטח) על מנת לבצע רכישה. וכן הערות כגון: בחירת מוצרים בהזמנה שיהיו ללא גלוטן.
 2. החברה אינה לוקחת אחריות בשום אופן למקרה בו הפרטים לא הוזנו כראוי, פרטי ההזמנה לא נקלטו במערכת ההזמנות, תקלה טכנית או כל בעיה אשר מונעת ממשתמש לבצע הזמנה או רכישה.
 3. החברה לא תתחשב בהזמנות אשר לא נקלטו במערכותיה או שנקלטו באופן חלקי או משובש, אם לא צויינו כל הפרטים הנדרשים או שהינה כוללת מידע לא ברור.
 4. החברה לא לוקחת אחריות על הזמנה שאינה נקלטה כנדרש אף אם התקלה מקורה הינו במערכות החברה או בשירות של ספקיה.
 5. החברה, בעליה, עובדיה, מנהליה או מי מטעמה, לא ינשאו באחריות לטעות משתמש בהזנת פרטי ההזמנה. המשתמש מצהיר כי לא תהיה לו אף טענה, דרישה או תביעה כלפיהם במקרה כגון הנ"ל.
 6. במידה משתמש ימלא פרטים כוזבים או יבצע הזמנה כוזבת, החברה תשמור על זכותה לנקוט בכל האמצעים הדרושים למצות את הדין עימו על פי חוק. לרבות, תביעת נזיקין ופיצויים בגין נזקים לחברה, לאתר או למי מטעמה, עקב הפרטים הכוזבים.
 7. בסיום ההזמנה תשלח הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני אותה הזין המשתמש בזמן ביצוע ההזמנה הכוללת את כל המוצרים, השירותים ופרטי ההזמנה. על המשתמש לוודא כי הפרטים המצויינים הינם התקינים והרצויים וכי זאת ההזמנה אותו ירצה לבצע, במידה ונפלה טעות מכל סוג שהיא, יש ליצור קשר עם החברה.
 8. עם שליחת ההזמנה, הפרטים מועברים למערכות החברה לעיבוד ההזמנה והטיפול בה. החברה שומרת על זכותה להעביר את הפרטים לנציג מטעמה שיאשר את ההזמנה של המשתמש, את זמינות המוצרים והשירותים שכן עלולים להשנות מעת לעת ואת היכולת לעמוד במועד האספקה המבוקש על ידי הלקוח.
 9. החברה שומרת על זכותה לפנות אל המשתמש בסירוב למלא את ההזמנה או להציע שינוי בהזמנתו.
 10. בחירת המוצרים הינם באחריותו הבלעדית של הלקוח, אין החברה תשא באחריות בחוסר שביעות רצון כלפי אופי המוצרים, הספק הכמות וכל מידע על הכמויות הנחוצות למספר הסועדים הינם בגדר המלצה בלבד.
 11. מחירי המוצרים באתר כוללים מע"מ על פי חוק, כוללים את כלי ההגשה (כפות הגשה והכלים בהם מוגשים, מפיות, מפה חד פעמית). אך לא כוללים משלוח, כלי אוכל (סכו"ם וכוסות). כמו כן, אנשי שירות והגשה בכלים רב פעמיים או כלים מהודרים הינה בתוספת תשלום ובתיאום מראש.
 12. ביטול או שינוי עסקה טרם אישור סופי – ניתן לבטל, לשנות, להוסיף או להוריד מוצרים ושירותים כל עוד לא נתקבל אישור סופי מטעם החברה דרך האימייל או דרך שיחה עם נציג טלפוני.
 13. ביטול או שינוי עסקה לאחר האישור הסופי – במידה והמשתמש מבקש לעשות שינוי או ביטול של ההזמנה לאחר שנתקבל האישור הסופי, ניתן לפנות לחברה דרך המייל או הטלפון, עד 48 שעות טרם האספקה. לא יהיה ניתן לשנות או לבטל את העסקה לאחר מועד זה והחיוב על העסקה יהיה החיוב המלא.
 14. בקשה לביטול הזמנה על המשתמש לשלוח דרך הדואר האלקטרוני או מספר שירות הלקוחות על מנת לוודא כי הביטול נקלט בחברה.
 15. החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל ולשנות את ההזמנה במקרה שתמצא טעות בהגדרת המוצר או השירות, המחיר שלו, הזמינות שלו או המצאותו במלאי. במקרה בו ההזמנה הינה עבור מועד הקצר משני ימי עסקים. במקרים בהם עקב אירועים שאינם בשליטת החברה כגון: כוח עליון, פגעי טבע, שביתה או אירועים נוספים שאינם בשליטת החברה אשר יכולים לפגוע או לעכב את זמן האספקה.
 16. במידה ולא תוכל החברה לספק את ההזמנה, לא תשא באחריות ישירה או עקיפה ולא תהיה אחראית לאף נזק או עוגמת נפש למשתמש או לצד שלישי.

הפעילות באתר:

 1. החברה דרך האתר שואפת לספק למשתמשים לרכוש מוצרים באופן שוטף וללא הפרעה. אך יש לקחת בחשבון כי תתכנה הפרעות בשל תקלות, שיבושים, שיקולים טכניים ונסיבות התלויות בצד ג' או אחרים. החברה אינה מתחייבת שהאתר יהיה זמין בכל עת ולא ינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הורדת האתר, הפסקת השירות או חוסר יכולת לבצע רכישה באתר.
 2. החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק באופן קבוע או זמנית את הפעילות באתר בכל עת, ללא הודעה מוקדמת וכיצד שתמצא לנכון. לרבות במקרי פעילות בלתי חוקית, שימוש באתר בניגוד לתקנון, תקלה טכנית, כוח עליון, פעולות מלחמה או טרור, וכן, מכל סיבה אישית או ציבורית אשר החברה תמצא לנכון.
 3. אין הסרת האתר או הפסקת הפעילות גורעת מזכויות וחובות המשתמשים האמורות בתקנון זה.

אספקת הזמנה שאושרה:

 1. אספקת הזמנה שאושרה על ידי החברה תתבצע לכתובת ולמועד אותו הזין המשתמש באתר ואושר על ידי נציג החברה. אלא אם סוכם אחרת בין איש הקשר שהוזן בטופס ההזמנה לבין נציג החברה.
 2. החברה תעשה כל מאמץ לספק את ההזמנה בזמן המבוקש, אך אינה תהיה אחראית על עיכובים כתוצאה מגורמים שאינם בשליטתה.
 3. במידה ויבחר המשתמש לשנות את מיקום או שעת האספקה פחות משני ימי עסקים ממועד ההזמנה, יהיה הדבר כרוך באישור נציג החברה וכן ביכולת הלוגיסטית לבצע זאת. יתכן והדבר יהיה כרוך בתוספת תשלום ואין החברה יכולה להבטיח שיהיה ניתן לעשות. במידה וכן תעמיד החברה אפשרות למשתמש איסוף עצמי של ההזמנה או כתובת חלופית, המשתמש לא יזוכה על עלות המשלוח והחברה מסירה אחריות מכל תקלה או בעיה העלולה לנבוע מהשינוי.
 4. החברה תעשה מאמצים על מנת לספק את ההזמנה במלואה ולשביעות רצון המתשמשים, באם תפול טעות ויהיו מוצרים חסרים במועד האספקה החברה שומרת על זכותה להשלים את ההזמנה תוך 120 דקות ממועד האספקה או לחלופין לזכות את הלקוח על המוצר או המוצרים החסרים.
 5. על המשתמש או איש קשר, אשר עודכן שמו ומספרו להיות נוכח במעמד האספקה. במידה וחסרה נוכחתו, אין החברה אחראית על כל אי התאמה בהזמנה.
 6. על המשתמש לוודא את קבלת המוצרים והשירותים עם קבלתם ויש לעדכן על מחסור או אי התאמה באופן מיידי לשליח או לנציג החברה.
 7. תוקף המוצרים הינם ליום האספקה, אלא אם צויין אחרת על גבי האריזה. על המשתמש לוודא כי מאוכסנים באופן נאות, מאחר ומדובר במוצרי מזון הרגישים לאכסון לא נאות ומיועדים לצריכה מיידית, החברה אינה אחראית על מצב המוצרים לאחר המסירה לשולח.

אלרגנים:

 1. פס הייצור של החברה, הינו פס אשר מכיל אלרגנים רבים, למרות זאת אנחנו עושים מאמצים לספק מוצרים ללא מרכיבים אלרגנים וכן לנקות את פס הייצור בטרם יוכנו, אך ישנו קושי לייצר מוצרים ללא עקבות אלרגנים כלל בפס יצור מעורב.
 2. במידה והאלרגיה הינה קשה ומסכנת חיים, אנחנו ממליצים שלא לצרוך את המוצרים גם אם אין אלרגן באחד ממרכיביה. אחריות לעדכן את הצורכים הינה על המשתמש והחברה לא תשא באחריות באם יצרוך אדם עם רגישות מסכנת חיים את המוצר.
 3. במידה של רגישות קלה ושאינה מסכנת חיים, ניתן לכתוב בטופס ההזמנה בסעיף ההערות ולציין כי ישנה אלרגיה ולבקש כי החברה תכין את הזמנה זו בפס ייצור שנוקה במידת האפשר מאלרגנים. עם זאת, החברה לא תוכל להבטיח כי לא יהיו עקבות אלרגנים כלל בהזמנה.
 4. תחת אפשרות הסינון "ללא גלוטן" באתר ניתן למצוא מוצרים ללא גלוטן במרכיביהם, אך הבחירה בהם אינה פוטרת מציון באופן מפורש בהזמנה כי יש צורך בהזמנה ללא גלוטן. החברה לא נושאת באחריות על צריכת מוצר שנבחר כללא גלוטן אך לא צויין בטופס ההזמנה שיש צורך בהזמנה ללא גלוטן.
 5. רכיבי כל מוצר מפורטים באתר, אך עם זאת ישנם תבלינים, עשבי תיבול ומרכיבים נוספים שאינם מצויינים בפירוט, לכן יש לוודא עם החברה מראש אם מוצר מסויים מכיל או לא מכיל מרכיב כלשהו.

מוצרי המזון:

 1. אין החברה נושאת באחריות למוצרים אשר אינם יוצרו על ידה ונבחרו בהזמנה (לדוגמא: בקבוקי שתיה), כל טענה, תביעה, דרישה יש להפנות כלפי היצרן.
 2. על המשתמש לוודא מול החברה כי בהזמנה אין מוצרים היכולים לסכן בריאותו של אדם סביר אשר יצרוך אותם.
 3. על פי הוראת "חוק הגנת הצרכן" אין להחזיר מוצרי מזון לאחר אספקתם.

קידום מכירות:

 1. החברה שומרת על זכותה לערוך קידומי מכירות ומבצעים, אלו יאפשרו למשתמשים לרכוש מוצרים בהנחה, הטבה או מחיר מיוחד. המחירים עלולים להיות אחרים מהמחירים בנקודות מכירה שונות.

התחייבות המשתמש:

 1. כל שימוש באתר יעשה ביושר ובתום לב על ידי המשתמשים ועל פי תקנות תקנון זה.
 2. המשתמש מתחייב ומצהיר כי קרא את תקנון זה, הבין אותו ומסכים לתנאים בו, לפעול על פיו וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה כלפי החברה או מי מטעמה.

פרטיות המשתמשים:

 1. החברה תעשה כל שביכולתה ובאמצעים שלרשותה, לשמור על סודיות ולהגן על פרטי המשתמשים, מניעת הגעתם לגורם זר ושימוש באמצעי הגנה ואבטחה. למרות זאת, פעילות האתר הינה בסביבה מקוונת, מה שלא מבטיח חסינות מוחלטת מפני פריצות למחשבים או מפני חשיפת המידע. במקרה ויצליח גורם שלישי להשיג מידע של המשתמשים או להשתמש בו לרעה, אין החברה אחראית על כך ולא תהיה למשתמשים כל תביעה, טענה או דרישה כלפי החברה או מי מטעמה.
 2. באתר מוטמעים ובממשקי סטטיסיטקה פנימיים על מנת לשמור תיעוד סטטיסטי של הגולשים וניתוח תנועת הגולשים, הרגלי גלישה באתר, ניתוח הקלקות וזמן שהייה באתר. החברה רשאית להשתמש בפרטים האישיים כפי שמסר, שייאגר לצורך ניתוח המידע הסטטיסטי. החברה רשאית למסור נתונית סטטיסטיים אנונימיים לצד שלישי, ללא זהות המשתמש.
 3. מלבד גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 4. קישורים חיצוניים – למרות הרצון והמאמץ לספק לכם תוכן איכותי ומהימן, אין אנחנו יכולים להבטיח כי קישורים לאתרים חיצוניים הינם בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם הינם על דעתם האישים של המשתמשים בלבד.
 5. החברה לא תעביר מיוזמתה את פרטים מזהים על המשתמשים מלבד במקרים הבאים:
 • לבצע הזמנה או לקיים את התחייבותה למשתמש על פי תקנן זה.
 • אם המשתמש ביצע מעשה לא חוקי, מחדל, פגע במישורין או בעקיפין בחברה, במשתמשים או בצד ג' כלשהו באמצעות האתר.
 • אם המשתמש הפר את תקנון זה או הסכם עם החברה.
 • אם התקבל צו חוקי או שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמש לצד ג'.
 • במקרה של מחלוקת, טענה, דרישה או הליך משפטי, במידה ויהיה, בין המשתמש לחברה.
 • במידה של מכירה או מיזוג עם חברה או ארגון אחר, תהיה זכאית החברה להעביר את פרטי המשתמשים לחברה זו.

קניין רוחני:

 1. האתר על כל המידע שבו, התמונות, עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי המדיה, גרפיקות, סרטונים, טקסטים, מתכונים, פטנטים, זכויות יוצרים, סודות המסחריים, אופן הצגתו ועיצובו של האתר, כתובןת הדומיין, תיאור פריטים וכל חומר אחר המוצג באתר שייכים במלואם לאתר blackcherry.co.il ולחברת "בלאק צ'רי בע"מ" ומהווים קניין רוחני בלעדי של חברת  "בלאק צ'רי בע"מ" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בכתב ומראש מהחברה.

אין להעתיק, להפיץ, לתרגם, לשכפל, לפרסם, לחקות, לעבד פיסת קוד, גרפיקה, סרטונים, תמונות, תיאורי מוצר, מתכונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 1. אין לעשות שימוש מסחרי או פרטי בנתנונים המתפרסמים, או בבכל פרט באתר, ללא הסכמת מפעילת האתר בכתב ומראש, ואין לעשות פעולה העלולה לפגוע בזכויות הקניין הרוחני של החברה, בשום צורה ודרך.
 2. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים
 3. באם החברה קיבלה רשות להציג על ידי צד שלישי קניין רוחני של צד ג', החברה קיבלה רשות לעשות שימוש בו ואין לעשות בו כל שימוש, והזכויות עליו הנן של צד ג' זה.
 4. איסוף נתונים מאתר זה באמצעות תוכנות אסור בהחלט.
 5. על מנת לעשות שימוש בנתונים או מידע באתר על מנת להציגו בשירות או אתר כלשהו, הצגתו במסגרת גלויה או סמויה, בעיצוב גרפי שונה או בכתובת דומיין אחרת, במידה וברצונכם לעשות זאת יש לקבל הסכמה ואישור בכתב ומראש מן החברה, הצגתו ללא אישור אסורה בהחלט.
 6. ניתן לעשות שימוש בקישורים על מנת לקשר לאתר, דרך אתר הבית או כל נקודה אחרת באתר, בלבד שהמידע המתלווה לקישור יהיה מידע מדוייק, אמיתי והוגן.
 7. אנחנו עושים מאמץ על מנת לספק תוכן איכותי ומהימן באתרנו – אם נפלה טעות בשוגג, אתם מוזמנים לפנות לחברה באמצעות הדואר האלקטרוני או מספר שירות הלקוחות.

פיצוי, שיפוי ואחריות:

 1. החברה דרך האתר שואפת לספק לכם את המידע והאפשרות לרכוש מוצרים באופן שוטף וללא הפרעה. אך יש לקחת בחשבון כי תתכנה הפרעות בשל תקלות, שיבושים, בעיות בתקשורת, בעיות בציוד, במערכות המחשוב, שיקולים טכניים ונסיבות התלויות בצד ג' או אחרים, ובשל טיב השימוש במערכות וברשת האינטרנט. לכן, איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין בכל עת ולא ינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הורדת האתר, הפסקת השירות, חוסר יכולת לבצע רכישה באתר, אובדן מידע. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך ולא תהיה לו כל דרישה, תלונה או תביעה למשתמש או למי מטעמו כלפי החברה או מי מטעמה.
 2. החברה לא תהיה אחראית על כל נזק, עקיף או ישיר אשר יגרם למשתמש, מי מטעמו או צד ג',  כתוצאה משימוש, ביצוע עסקה או הזמנה באמצעות האתר. כתוצאה מכל הליך או סיבה שאינם על פי תקנון זה.
 3. המשתמש מסכים ומתחייב כי אף אם יקבע על ידי גוף כלשהו כי החברה נושאת אחריות כלפי המשתמש, הרי שהוא מסכים כי בכל מקרה אחריותה של החברה, בעליה, מנהלים, עובדיה או מי מטעמה או טעמם כלפי המשתמש הינה מוגבלת לסכום עסקה הרלוונטי וסכום דמי הביטול לאותה עסקה.
 4. באתר מוצגים מגוון גדול של מוצרים ושירותים, הדבר עלול לגרור טעויות במפרט ובמאפיינים. במידה ותתגלה טעות במוצר או הגדרתו. החברה תספק את המוצר או השירות כפי שמעודכן בכותרת המוצר ולא על פי מפרט שהוצג בשל שינוי או טעות שנעשתה בתום לב. המשתמש מצהיר כי לא תהיה לו כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה או מי מטעמה בקשר לכך.
 5. החברה לא תהיה מחוייבת בהצהרות, הסבר, מצג או פרשנות בעל פה של עובדי האתר, מפעיליו או כל אחר מטעמה, הצהרות בעיתונות, עלוני שיווק, ערוצי השיווק הדיגיטלי או כל אמצעי פרסום אלא רק על פי תקנון זה.
 6. למרות הרצון והמאמץ לספק לכם תוכן איכותי ומהימן, אין אנחנו יכולים להבטיח כי קישורים לאתרים חיצוניים הינם בטוחים, איכותיים, אמינים או כי המידע בהם מהימן. וביקור בהם הינם על דעתם האישים של המשתמשים בלבד. החברה לא תשא באחריות כלפי המשתמשים על כל נזק הקשור למידע מצד ג' המוצג באתר על ידי קישורים וכן על מידע חיצוני אשר יוצג בתוך האתר עצמו.
 7. המשתמש מסכים לפצות או לשפות את החברה עם דרישתה הרשונה עבור כל נזק, הוצאה שיגרמו לחברה כתוצאה מדרישה, טענה, תביעה של המשתמש או מי מטעמו הנובעת מתנאי שימוש או מן השימוש באתר.
 8. המשתמש משהיר ומצהיר כי מבלי לפגוע בזכויות החברה, במקרה ויעלה חשש כי המתשמש או שימושו אינם מקיימים את התקנון, תנאי השימוש או כל דין. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לאתר את השימוש, מניעת גישה מן האתר, העברת פרטי השימוש לצד ג' או כל פעילות אחרת אשר החברה תמצא לנכון על מנת להגן על זכויותיה ועל מנת להוכיח פגיעה והפרה של המשתמש. למשתמש לא טהיה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה או מי מטעמה בנוגע לכך.
 9. התמונות המוצגות באתר משמשות להמחיש את המוצר כלל האפשר, יתכנו הבדילים ושינויים במראה בין התמונה למציאות. עם השימוש באתר, המשתמש מבין, מודע ומסכים לכך.
 10. החברה מקיימת התקשרות עם ספקים מהימנים, איך אינה יכולה להבטיח או לשאת באחריות כי השרת באמצעותו עובד האתר, נקי מוירוסים או כי ישנם מרכיבים אחרים בו היכולים לפגוע במחשבו או בכל מכשיר אלקטרוני אחר של המשתמש. למשתמש לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה בהקשר לכך.
 11. החברה אינה אחראית לפעילות שאינה חוקית באם תתבצע על ידי המשתמשים באתר או כל גורם שאין לחברה שליטה ישירה עליו. אם זאת, החברה תמנע, כלל שתוכל ובאמצעים העומדים לרשותה למנוע פגיעה מכל סוג שהיא במתשתמשים.

הגבלת והפסקת השירות:

 1. החברה רשאית להפסיק את הפעילות באופן זמני או לאלתר, לשנות את התוכן, לשנות את המראה, לשנות את המבנה, להגביל, לשנות או להסיר את המוצרים והשירותים המוצעים, היקף וזמני השירותים האספקה ואזורי המשלוח או לנתק את השירותים המוצעים והניתנים באתר, לצורך פעולות תחזוקה ופעולות חיוניות במערכות ומכל סיבה אחרת שתראה לנכון. ללא הצורך להתריע, להודיע למשתמשים או לפרסם על כך. אין החברה אחראית על כל נזק ישיר או עקיף למשתמשים או לצד ג' כתוצאה מכך ולא תהיה למשתמש כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה או מי מטעמה.
 2. הפסקת, חסימת, שינוי או הגבלת השירות אינה מתירה למשתמש להפר את תקנון ותנאי שימוש אלה.

דין וסמכות שיפוט:

 1. הדינים החלים על תקנון זה הינם דיני מדינת ישראל. כל סכסוך או שאלה משפטית בנוגע לתקנון, אתר, לשימוש או כרוך בהם, יובא להכרעה בערכאות משפטיות בתחומי העיר תל אביב יפו בלבד.
 2. במידה ויקבע על ידי רשות או ערכאה משפטית מוסמכת כי חלק או תנאי כלשהו אינו בר אכיפה או אינו תקף, יוחל, בסעיף או סעיפים תקפים ואכיפים אשר משקפים באופן הקרוב והגדול ביותר את כוונת הסעיף המקורי וכן יתר הסעיפים ישארו בתוקף.
 • No products in the cart.
×

 

שלום!

לחצו על אחד מאנשי הקשר שלנו למטה כדי לשוחח בצ'אט בוואטסאפ

×